"Аль-Каїда" оголосила винагороду за голови російських солдат в Сирії

  5 Жовтня, 2015 17:20
  Ісламісти пропонують винагороду за полонених російських військовослужбовців.

  За одного захопленого військового з російського контингенту в Сирії терористи з угруповання "Фронт аль-Нусра", яке є сирійським осередком "Аль-Каїди", готові платити понад 5 тисяч доларів винагороди, повідомила "Ліга".

  Повідомлення про винагороду за російських солдат бойовики "Аль-Нусра" оголосили в соціальних мережах. Відомо, що за одного полоненого російського військового будуть давати близько мільйона сирійських фунтів (близько 5300 доларів США). Зазначимо, що винагороду оголосив сам ватажок організації Абу Хассан аль-Куваіті.


  Фото: newsweek.com

  Експерт по Близькому Сходу з Ізраїлю Махаель Хоровіц заявив, що цим рішенням бойовики хочуть загітувати на свою сторону новобранців-моджахедів з колишнього СРСР. На думку експерта, "Аль-Нусра" намагається призвати моджахедів знову воювати проти російських солдатів, як це було в Афганістані і об'єднати групи джихадистів у північній Сирії.

  Зазначимо, що інший ісламістський лідер Сауд Абдулла аль-Мухайсіні напередодні заявив, що Сирія стане могилою для російських військовослужбовців.

  Теги : Росія Аль-Каїда Сирія Фронт аль-Нусра
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів