Агресія РФ на Азові: Волкер пригрозив російським банкам відключенням від системи SWIFT

  6 Грудня, 2018 13:53
  Такий крок, зауважив спецпредставник США, призведе до незручностей як для Росії, так і для інших країн, однак він розглядається.

  Російські банки можуть бути відключені від міжнародної системи передачі фінансової інформації SWIF у відповідь на напад РФ на українські кораблі в Керченській протоці й захоплення членів їхніх екіпажів.

  Про це повідомив спеціальний представник Державного департаменту США Курт Волкер в інтерв’ю Голосу Америки.

  Він зазначив, що США та Європа розглядають різні варіанти, щоб не допустити нових проявів "одностороннього контролю" Росії в загальних водах Азовського моря. США, зокрема, хочуть застосувати до РФ такі заходи тиску, аби вона сама "забажала провести переговори для вироблення рішення".

  "Можливим заходом є відключення російських банків від міжнародної банківської мережі SWIFT, яка регулюється законами Бельгії й прискорює міжнародні транзакції, відправляючи платіжні доручення фінансовим інститутам у різних країнах", – заявив Волкер.

  За його словами, люди називають це "ядерною" опцією, адже це призведе до незручностей як для Росії, так і для союзників. Однак, зауважив Волкер, такий варіант розглядається, оскільки не можна й далі дивитися, як РФ здійснює нові агресивні кроки щодо сусідів.

  Раніше повідомлялося, що спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер вважає, що своїми діями Росія намагається вплинути на вибори в Україні.

  Теги : Росія SWIFT азовське море керченська протока моряки Курт Волкер
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів