Українські лікарі та медсестри поїдуть до Чехії. Видачу віз спрощено

  12 Жовтня, 2016 18:21
  Чеське МОЗ високо оцінює роботу українських медиків.

  Новим законопроектом міністерства охорони здоров'я Чехії передбачено спрощену схему працевлаштування для медичних працівників з України, починаючи з січня 2017 року. Таким чином влада планує вирішити проблему нестачі в країні медичного персоналу.

  Про це повідомляє портал iDNES.

  Згідно законопроекту, який наразі готується, заяви на отримання дозволу на роботу та проживання в країні від українських медиків розглядатимуться в першу чергу.

  "На початку листопада законопроект буде представлено на розгляд уряду. У разі затвердження він може бути реалізований миттєво", – заявив представник міністерства охорони здоров'я Ладіслав Штіха.

  Особливе ставлення до лікарів і медсестер з України обумовлено позитивним досвідом співпраці. Це підтверджують чеські лікарі.

  Сьогодні в Чехії не вистачає приблизно тисячі лікарів і кількох тисяч медсестер. Через нестачу персоналу багато лікарень змушені скорочувати кількість ліжко-місць.

  У разі ухвалення законопроекту Україна ризикує опинитися в умовах катастрофічної нестачі медичних працівників, беручи до уваги низький рівень оплати їх праці.

  Теги : Чехія законопроект іміграція медичні послуги
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів