Шустер - гендиректору "1+1": Я не раб і не лайно в ваших руках

  19 Вересня, 2015 10:29
  Під час прямого ефіру керівництво каналу "1+1" звинуватило Шустера у порушенні умов ліцензійної угоди.

  Телеведучий Савік Шустер жорстко відповів генеральному директорові телеканалу "1+1" Олександру Ткаченку. Відповідь стосується скандального зняття його політичного ток-шоу з ефіру телеканалу. 

  Шустер, програма якого вийшла на телеканалі "112 Україна", сказав, що отримав від керівництва "1+1" лист про те, що він не має права показувати передачу на іншому телеканалі.

  "Щойно прийшов лист від генерального директора "1+1" до мене, що за ліцензійним договором ми не маємо права виходити на телеканалі 112", - процитував він заяву гендиректора Олександра Ткаченка.

  "У нас не було в ліцензійній угоді того, що нас можна знімати з ефіру, як захочеться, і за непотрібністю ... як якесь сміття викидати. Саша Ткаченко, ти колега-журналіст, я не ваш раб, я не якесь лайно в ваших руках. І частіше дивіться у дзеркало. Може там ви побачите більше правди", - сказав з цього приводу Шустер.

  Нагадаємо, про зняття ток-шоу Шустера з ефіру "1+1" стало відомо вчора ввечері, коли програма не вийшла у назначений час. Савік Шустер тоді заявив, що його попередили про це буквально за дві хвилини перед початком трансляції.

  Теги : телеканал 112 "1+1" скандал Шустер Шустер Live Олександр Ткаченко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів