У Грузії мотоцикли байкерів з РФ розфарбували у кольори українського прапора

  9 Травня, 2015 17:34
  У ніч на 9 травня мотоцикли російських туристів було облито жовтою та синьою фарбою.

  Інцидент стався у грузинській столиці та був викликаний негативним ставленням його виконавців до представників байкерського клубу "Нічні вовки" і здійснюваного ними мотопробігу Москва-Берлін, повідомляє Новое время.

  Попри те, що самі власники мотоциклів заявляють, що не мають жодного стосунку до горезвісних "вовків", активісти переконані, що ця акція стане гарним уроком для останніх.

  Зокрема, відео з облитими фарбою мотоциклами, які стояли біля кількох готелів міста Тбілісі, було підписано "Урок для Нічних вовків. Так в Грузії чинять з тими, хто вішає георгіївські стрічки".  Крім того, з самого ранку 9 травня грузинські байкери чергують біля парку Ваке, аби завадити проїзду туди "Нічних вовків".

  Кілька днів тому двох російських мотоциклістів з РФ змусили власноруч зрізати зі своїх байків георгіївські стрічки активісти організації Свободна зона в Тбілісі.

  Нагадаємо, минулого тижня Міністерством внутрішніх справ Грузії за заявою громадянки Грузії було відкрито кримінальне провадження проти байкерів з Росії, розбили жінці мобільний телефон після її спроби зняти георгіївську стрічку з мотоцикла.

  Перед тим жінка звернулася до них з проханням зробити це самостійно, пояснивши, що такі символи є образливими для грузинів, 20% території яких окуповано Росією.

  Теги : Грузія акції протесту байкери
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів