Адвокат "торнадівців": у справі немає ні вбивств, ні зґвалтувань

  9 Серпня, 2016 18:18
  Екс-співробітників роти "Торнадо" хочуть "підставити", переконаний їхній захисник.

  Адвокат Володимир Якимов заявив ЗМІ, що наразі проводиться активна кампанія, спрямована на дискредитацію екс-співробітників роти "Торнадо". Серед обвинувачень, висунутих "торнадівцям", – зґвалтування та вбивства. Однак адвокат спростовує, що такі факти мали місце, бо їх навіть не зазначено в обвинувальному акті.

  Про це повідомляє кореспондент UA1.  "По-перше, тут немає цього звинувачення, якби хоча б щось було, хоча б якась фотографія, воно б вже тут було. Вони 153 сюди приклеїли, якої тут немає і поруч. А якби було б фото, хоча б одне – ви справді думаєте, що його тут не було б?", – заявив Якимов.

  Адвокат стверджує, що обвинувачення будується на свідченнях однієї-єдиної потерпілої, яка заявила, ніби її "хтось десь чіпав". Якимов переконаний у неправомірності звинувачення за 153 статтею, у якій йдеться про задоволення статевої пристрасті неприродним шляхом.

  "Чому не інкримінують зґвалтування? Я вам відразу скажу – бо його не було. По-друге, щоб його довести, потрібна судово-медична експертиза. А яка судово-медична експертиза може бути, якщо самого акту не було? Це вони взяли вигаданий статевий злочин, аби судове засідання було закритим", – наголосив Якимов.

  Нагадаємо, під час засідання у справі "Торнадо" 2 серпня під Оболонським судом сталися сутички між поліцією та тими, хто підтримував "торнадівців".

  Як повідомлялося раніше, колишніх бійців роти "Торнадо" підозрюють у скоєнні злочинів за більш ніж десятьма статтями Кримінального кодексу України, серед яких створення злочинної організації, катування, доведення особи до замаху на самогубство.

  Теги : вбивство суд свідчення Рота "Торнадо"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів