Закон про люстрацію під загрозою - Соболєв

  9 Квiтня, 2015 12:08
  Люстраційні активісти побоюються, що КСУ, за зверненням екс-регіоналів, може дійсно скасувати Закон "Про очищення влади".

  Люди Януковича продовжують кампанію з дискредитації Закону "Про очищення влади" – тепер вони хочуть домогтись його скасування через Конституційний суд.

  Про це на брифінгу заявили активісти Громадського люстраційного комітету Єгор Соболєв, Карл Волох та Сергій Іванов.

  За їх словами, першу спробу дискредитації люстраційного закону зробила Юлія Льовочкіна, яка намагалась його розкритикувати через Венеціанську комісію. Проте після проведених консультацій активістам вдалося перетворити їх на своїх союзників.

  Наразі ж "Льовочкін та команда" намагаються скасувати закон через Конституційний суд України. До нього вже подали відповідні звернення судді та екс-регіонали з "Опозиційного блоку".

  Як побоюються активісти, КСУ може скасувати цей закон, адже "там досі засідає більшість Януковича" – 12 із 17 суддів. Розгляд справи відбудеться 16 квітня, і активісти звернулись до усіх громадян прийти в цей день на "акцію захисту люстрації" біля будівлі Конституційного суду.

  Нагадаємо, Закон України "Про очищення влади" був прийнятий Верховною Радою України 16 вересня та набув чинності 16 жовтня 2014 року. 

  Теги : люстрація закон Соболєв КСУ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів