Україна робитиме все, щоб повернути ATR в ефір

  1 Квiтня, 2015 18:00
  Петро Порошенко доручив Міністерству інформполітики створити усі необхідні умови для трансляції кримськотатарського телеканалу ATR на материковій Україні.

  Президент Петро Порошенко доручив міністру інформаційної політики створити умови для роботи кримськотатарського телеканалу ATR в Україні. Про це він написав у своєму Twitter.

  Водночас на сайті Міністерства інформаційної політики повідомили, що голова відомства Юрій Стець разом зі своїм радником з питань інформаційної політики Криму Сергієм Костинським вже провели зустріч із цього приводу з головою Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим.

  Сторони обговорили можливість мовлення на материковій частині України телеканалу ATR, а також дитячого телеканалу Lale і радіостанції Meydan, які входять до цього медіа-холдингу.

  Також міністр пообіцяв, що особисто проведе низку зустрічей із послами країн ЄС та представниками європейських неурядових організацій щодо підтримки кримськотатарських ЗМІ. Всебічне сприяння буде надане і з боку держави.

  Нагадаємо, що сьогодні опівночі Росія закрила єдиний незалежний телеканал Криму ATR

  Теги : телеканал ATR Порошенко Стець
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів