У Роскомнагляді заявляють, що власники ATR самі попросили їх закрити

  27 Квiтня, 2015 17:13
  За словами глави відомства, засновники телеканалу чотири рази подавали до Роскомнагляду неповний комплект документів на реєстрацію і щоразу це супроводжувалося галасом і піар-кампанією.

  Кримськотатарський телеканал ATR припинив мовлення через власників, заявив голова Роскомнагляду Олександр Жаров, повідомляє РІА "Новости".

  Він зазначив, що ATR працював у Криму на підставі ліцензії, яка була видана ще владою України, і після входження півострова до складу Росії йому знадобилася російська ліцензія.

  За словами глави регулятора, телеканал чотири рази подавав у Роскомнагляд некомплектні документи на реєстрацію і щоразу це супроводжувалося галасом та піар-кампанією. Припинення мовлення телеканалу відбулося за ініціативи власників, які подали заявку.

  Нагадаємо, кримськотатарський телеканал АТR припинив роботу в Криму з 1 квітня після того, як кілька разів безрезультатно намагався переоформити ліцензію на мовлення.

  Президент України Петро Порошенко доручив міністру інформаційної політики створити умови для роботи кримськотатарського телеканалу ATR на материковій Україні.

  Теги : Крим телеканал ATR кримські татари
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів