Кримським татарам не дозволять провести мітинг пам’яті жертв депортації

  8 Травня, 2015 08:05
  Представники кримськотатарського народу та громадських організацій подали звернення про проведення масових акцій на площі Леніна, біля Будинку профспілок.

  Міська адміністрація Сімферополя заборонила кримським татарам проводити 18 травня жалобний мітинг з нагоди 71-ї річниці від дня депортації кримськотатарського народу.

  Про це повідомив глава міськадміністрації Сімферополя Геннадій Бахарєв, повідомляє "Крим.Медіа".

  Він повідомив, що в адміністрацію міста надійшли відповідні звернення від представників кримськотатарського народу та громадських організацій про проведення масових акцій на площі Леніна, біля Будинку профспілок.

  Бахарєв заявив, що на площі Леніна "не передбачено проведення масштабних акцій, крім заходів з нагоди державних свят".

  За його словами, невдовзі площу загородять, бо готується другий етап її реконструкції. "Проведення будь-яких акцій буде виключено", - сказав він.

  Нагадаємо, Меджліс кримськотатарського народу подав міській владі Сімферополя повідомлення про проведення Всекримського жалобного мітингу на згадку про жертви геноциду кримськотатарського народу – депортацію 18 травня 1944 року.

  Минулого року традиційний жалобний мітинг до 70-річчя депортації кримськотатарського народу в Сімферополі також був заборонений.

  Теги : Крим кримські татари мітинг депортація
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів