Ультиматум батальйону ОУН – чутки чи здача території?

  10 Квiтня, 2015 16:42
  У батальйоні ОУН заявляють, що 93 бригада ЗСУ, до складу якої вони хотіли увійти, тепер вимагає від них покинути свої позиції. В той же час командування 93-ї "ніяких проблем не бачить".
  Батальйон
  Фото: Facebook батальйону
  Батальйон "ОУН"

  Командування 93-ї окремої механізованої бригади ЗСУ вимагає від батальйону "ОУН" здати зброю та покинути свої позиції в Пісках. Про це заявив у своєму Facebook начальник штабу батальйону "ОУН" Богдан Тицький.

  За його словами, 93 бригада поставила ультиматум та оточила штаб "ОУН" з БТРами. "Все це схоже на здачу Пісків окупантам", – пише Тицький. І заявив, що його батальйон відходити зі своїх позицій не збирається.

  В той же час громадський активіст Олексій Мочанов заявив, що зв’язався з командиром 93-ї бригади, і той сказав, що "проблем ніяких немає". За його словами, вони тільки перегруповуються і займають нові позиції у рамках взаємодії ЗСУ та добровільних батальйонів. Усе інше командир 93-ї назвав "чутками".

  Нагадаємо, раніше добровольчий батальйон "ОУН" увійшов до складу 93-ї бригади. Бійцям обіцяли, що під час процесу легалізації вони залишатимуться на своїх позиціях. 

  Теги : піски ОУН батальйон 93 бригада ультиматум
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів