Росія перекидає на Донбас нові підрозділи військ та озброєння

  29 Квiтня, 2015 10:01
  В зоні АТО сили бойовиків поповнилися мотострілецьким підрозділом ЗС РФ, посиленим танковим підрозділом.

  Триває процес перекидання на Донбас підрозділів російських збройних сил.

  Про це на своїй сторінці у Facebook пише керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

  Зокрема, зафіксовано перекидання через кордон з території Росії в районі Амвросіївки у бік Старобешевого мотострілецького підрозділу ЗС РФ, посиленого танковим підрозділом.

  У складі підрозділів – 16 ББМ (переважно БМП-1,2), а також 8 одиниць танків (здебільшого Т-72БА, кілька одиниць Т-72Б3), кілька БТР-80 і БТР-80А, 6 вантажівок та спецавтомобілів. Фіксується також наявність 2-х установок "Стріла-10М", 2-х одиниць БРДМ та 1 БТР-60ПБ.

  У районі Новоазовська тактична група російсько-терористичних військ кількістю 350-400 осіб рушила безпосередньо до переднього краю. Група має близько 20 одиниць бронетехніки (із них 6 одиниць – танки) та значну кількість автотранспорту (всього близько 30 одиниць автотранспорту від критих армійських вантажівок до цивільних джипів).

  Через Тельманове зафіксовано перекидання 4-х БТР на посилення цієї групи. Мінімум один вогневий підрозділ 122-мм гармат-гаубиць Д-30 і щонайменше 4 установки РСЗВ зі складу артилерії терористів, зосередженої на приморському напрямку, працюють в інтересах цієї групи. 

  Теги : АТО Росія Донбас російські війська
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів