Постріл бійців ЗСУ в машину ДУК-інфо: огляд ситуації

  1 Травня, 2015 10:06
  Представники Добровольчого українського корпусу так і не зрозуміли: це була провокація чи халатність бійця. Проте обурення викликала неправдива версія Міноборони щодо інциденту.

  На блокпосту ЗСУ поблизу бази ДУК "Правий сектор" стався інцидент: при переїзді машини інформаційної служби ДУК-інфо через цей блокпост боєць 95-ї високомобільної десантної бригади зробив постріл, а на працівників ДУК-інфо та двох журналістів було направлено автомат.

  Про це повідомляється на сайті Добровольчого українського корпусу.

  Як зазначається, після цього бійці 95-ї бригади хотіли пропустити машину далі, однак представники ДУК-інфо вирішили не залишати поза увагою таку "вкрай безвідповідальну поведінку". Вони викликали міліцію та склали протокол.

  Як заявляють журналісти, бійці з блокпосту давали неправдиві свідчення, виправдовуючись, що машина нібито не зупинилась на вимогу військових. "Що це було: провокація чи халатність бійця, - нам так і не вдалось зрозуміти" – кажуть у Добровольчому українському корпусі.

  Однак у них викликало обурення те, що на сайті Міноборони виклали повідомлення про інцидент, яке теж не відповідає дійсності. Зокрема, там сказано, що автомобіль нібито не зреагував на вимогу військових зупинитися і продовжував рухатися на великій швидкості у напрямку блокпоста, після чого чатовий змушений був здійснити попереджувальний постріл у повітря.

  Для уникнення інсинуацій навколо цієї події журналісти ДУК-інфо виклали відео інциденту в інтернет, щоб кожен міг розібратись, хто подає правильну версію. 
  Теги : ЗСУ Правий сектор блокпост ДУК постріл
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів