Підрозділи ЗСУ намагались роззброїти "Правий сектор"

  29 Квiтня, 2015 08:35
  "ПС" не піддався на провокації, які, за переконанням бійців, влаштовані військовим та політичном керівництвом, щоб дискредитувати добровольчі підрозділи.
  Фото: Facebook "Правий сектор"

  Військовослужбовці 95-ї аеромобільної та 25-ї парашутно-десантної бригад ЗСУ виставили блок-пости та навели важке озброєння на дальню базу "Правого сектора" у селі Великомихайлівка на Дніпропетровщині.

  Про це повідомила прес-служба Добровольчого українського корпусу. "Вперше в історії України зброя армії повернута проти братів" – йдеться в повідомленні.

  Сам лідер "ПС", радник начальника Генштабу Дмитро Ярош, коментуючи ситуацію, заявив, що їхня база була заблокована десантниками без всяких попереджень із бронетехнікою та важким озброєнням. За його словами, на виставлених блок-постах стояли молоді, тільки мобілізовані солдати, які вимагали від бійців "ПС" здати зброю.

  "Очевидно, що без наказу Генштабу ця операція не могла бути проведена" – відзначив Ярош. Проте своїм бійцям він наказав не здавати зброю та не піддаватись на провокації. На його думку, військове і політичне керівництво хоче навмисно спровокувати конфлікт, щоб "підштовхнути" бійців "ПС" на неправомірні дії щодо солдат ЗСУ і таким чином - дискредитувати добровольчі загони.

  Однак "провокація не пройде" – заявив Дмитро Ярош і наголосив, що вимагатиме ретельного розслідування інциденту.

  Теги : Дмитро Ярош ЗСУ Правий сектор ДУК провокація
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів