Бойовики перегруповуються і перекидають техніку - Тимчук

  14 Травня, 2015 09:16
  У районі Луганська бойовики перекидають бронетехніку, а в Донецьку "поповнили" свої ряди "мобілізованим" місцевим населенням.

  Терористи продовжують перегруповуватись та перекидати бронетехніку поблизу Луганська. До того ж у Донецьку – чергове "поповнення" бойовиків.

  Про це повідомив народний депутат, координатор групи "Інформаційний Спротив" Дмитро Тимчук.

  За його словами, у районі Бахмутської траси, а також північніше Луганська триває перегрупування підрозділів бойовиків. Зокрема, терористи підтягують свої бронетанкові резерви: від Красного Луча через Алчевськ перекинуто 6 танків і 18 одиниць бронемашин, а також через Краснодон на Луганськ і далі до лінії зіткнення - 16 одиниць бронетанкової техніки.

  Крім того, йде перекидання бронетехніки і самохідної артилерії на базу терористів, яка розташована на території однієї з логістичних фірм Луганська. Перекидання здійснюється перекатами і невеликими партіями. Всього протягом доби, як зазначає Тимчук, прибуло 11 одиниць броньованої техніки і САУ (з них 3 - танки).

  Також, у Петровський район Донецька прибуло чергове "маршове поповнення" бойовиків – близько 200 осіб, набраних із "мобілізованого" місцевого населення. 

  Теги : АТО бойовики Дмитро Тимчук перегрупування
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів