Зупинки Львова виявились не пристосовані для закуплених у Берліні трамваїв

  10 Серпня, 2018 16:12
  Двері трамваїв не відчиняються на зупинках.

  Львів придбав 30 вживаних трамваїв, які раніше експлуатувалися в Берліні (Німеччина), однак на зупинках міста вони не можуть відкрити двері через особливості побудованих платформ.

  Про це пише Deutsche Welle.

  Зазначається, що як тільки перші трамваї прибули з Берліна до Львова в кінці липня, виявилося, що на багатьох зупинках вони не можуть відкрити двері через особливості побудованих платформ.

  Так, двері у трамваїв відкриваються назовні і на деяких зупинках платформа розташована на рівні першої ступені трамвая. Для вирішення цієї проблеми потрібно або знижувати платформи, або різати двері.

  За словами керівника громадської організації "За якісний транспорт" Святослава Товстига, такі моменти при закупівлі мали враховувати. Він переконаний, що чиновники допустили халатність. 

  Товстига також додав, що у Львові взагалі погано готувалися до прибуття німецьких трамваїв, так як відремонтували лише 12 візків, на які потрібно переставити вагони.

  "У них було достатньо часу, але через неправильно організований процес Львів підготував замало, і тепер мусить замовляти модернізацію візків ззовні. На сайті публічних закупівель є оголошена пропозиція на капремонт 10 ходових візків трамвайних вагонів вартістю понад 5 млн гривень", – зазначив експерт.

  Зазначається, що трамваям перед продажем зробили капремонт і оснастили новою електричною начинкою. Загалом Львів закупив у Берліні 30 трамваїв за ціною 18 тис. євро за одиницю. Повідомляється, що навіть з вартістю розмитнення, перевезення і переобладнання, що обійшлося б додатково у 24 тисячі євро за одиницю, 30 німецьких вживаних трамваїв коштували б приблизно як один новий трамвай виробництва української корпорації "Електрон".

  Як розповів радник мера Львова Андрій Білий, такі берлінські вживані трамваї також закуповувала влада Запоріжжя.

  Тим часом в міськраді заявляють, що в них все під контролем і проблеми немає. Там кажуть, що про двері, які відкриваються назовні, знали і раніше.

  "В будь-якому разі, остаточне рішення у Львівській міськраді ще не ухвалили, хоча перші німецькі трамваї на львівські маршрути планують випустити вже у вересні", – підсумовується у матеріалі.

  Як повідомлялося раніше, Дніпровська міська рада з 5 серпня збільшила вартість проїзду в трамваї та тролейбусі в 2,7 рази до 4 гривень за поїздку.

  Теги : львів Берлін трамваї
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів