ЗСУ та ЛНР передали місії ОБСЄ координати складів зброї

  4 Жовтня, 2015 11:37
  У той же час, безпілотник ОБСЄ продовжує фіксувати важку техніку на сході України.

  Представники Збройних сил та бойовики самопроголошеної "Луганської народної республіки" передали Спеціальній моніторинговій місії (СММ) ОБСЄ координати місць складування зброї.

  Про це повідомляється у звіті СММ ОБСЄ.

  "1 жовтня представники ЗСУ передали координати деяких місць постійного складування озброєнь, представники ЛНР надали СММ розклад відведення озброєнь, координати деяких місць постійного складування та список, що вказує на кількість танків, які передбачається відвести, включаючи їхні типи і серійні номери", - сказано в повідомленні.

  У доповіді місії ОБСЄ також повідомляється про те, що безпілотник ОБСЄ зафіксував два танки невідомого типу на підконтрольній самопроголошеній "Донецькій народній республіці" території в районі населеного пункту Мічурине, розташованого в 55 км до північного сходу від Маріуполя, а також два танки на підконтрольній ДНР території в Безіменному і 20 танків у підконтрольному ДНР Солнцевому.

  СММ також зафіксувала на підконтрольній ДНР території 26 бронетранспортерів і, щонайменше, 15 військових вантажівок у районі населеного пункту Комсомольське (74 км до північного сходу від Маріуполя).

  Нагадаємо, раніше тристороння контактна група (Україна - ОБСЄ - Росія) з врегулювання ситуації на Донбасі домовилася про відведення озброєння калібром менше 100 мм у 2 етапи.

  Теги : ОБСЄ відведення озброєння
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів