ЗСУ повністю перейшли на "антикорупційну" систему закупівель

  29 Жовтня, 2015 09:59
  За допомогою програми, яка була надана НАТО, запроваджені електронні торги.

  Збройні сили України повністю перейшли на систему закупівель, що запобігає корупції. 

  Про це заявив журналістам перший заступник секретаря РНБО Михайло Коваль після завершення засідання спільної робочої групи Україна-НАТО в Брюсселі.

  Він розповів, що закупівля в ЗСУ небезпечна в плані корупції, зокрема у службах щодо речового забезпечення, паливо-мастильних матеріалів, озброєння. За допомогою ж програми BII (Building Integrity Initiative), яка була надана НАТО, запроваджені електронні торги. Ця система входить у план роботи щодо запобігання корупції.

  За словами Коваля, ця система використовується всюди. Сама закупівля і підконтрольні акти ведуться під наглядом військової прокуратури, Центральної ревізійної комісії та інших структур, які призначені для контролю за діяльністю Міноборони у сфері закупівель.

  Перший заступник секретаря РНБО також додав, що вже є відчутні позитивні результати. У проблемних напрямах (які пов`язані з продовольством, обмундируванням, квартирно-експлуатаційними питаннями та паливо-мастильними матеріалами) повністю нові підходи, і вони дають плідні результати. 

  Теги : корупція ЗСУ закупівлі
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів