"Зоря" мінімально поступилася варшавській "Легії"

20 Серпня, 2015 22:58
    Луганці пропустили гол на початку другого тайму після розіграшу кутового.

Луганська "Зоря" програла з рахунком 0:1 польській "Легії" у матчі плей-оф кваліфікації Ліги Європи, який відбувся у Києві на стадіоні "Динамо" ім. Валерія Лобановського.

Доля матчу була вирішена на початку другого тайму, коли на 48-й хвилині після розіграшу кутового м’яч у ворота українського клубу забив Міхал Кухарчик.

Матч-відповідь у цьому протистоянні відбудеться 27 серпня у Варшаві.

"Зоря" – "Легія" 0:1

Гол: Міхал Кухарчик, 48

"Зоря": Шевченко, Сіваков, Чечер, Опанасенко, Каменюка (К), Чайковський (Любенович, 46), Гордієнко, Малиновський, Караваєв (Ліпартія, 70), Петряк (Хомченовський, 46), Будківський.

"Легія": Куцяк, Берешинські, Ржезничак (К), Паздан, Бжискі, Фурман, Йодловец, Кошта, Кухарчик, Ніколич (Сагановські, 88), Прийович (Дуда, 75).

Попередження: Чайковський, Гордієнко, Сіваков - Кошта, Йодловец.

Нагадаємо, перед матчем у Києві сталося кілька сутичок за участю вболівальників обох клубів.