Знімати недоторканність з Парасюка ще зарано – ГПУ

  23 Листопада, 2015 14:09
  У Генпрокуратурі заявляють, що доки триватиме слідство, недоторканність з Парасюка не знімуть.
  Фото з відкритих джерел

  У ГПУ заявляють, що поки зарано говорити про передачу подання про зняття з депутата Володимира Парасюка недоторканності, оскільки досі триває слідство.

  Про це повідомив помічник прокурора ГПУ Владислав Куценко.

  "Інформація про те, що в четвер ми прийдемо до ВР з поданням про зняття депутатської недоторканності з Парасюка не відповідає дійсності", – йдеться в заяві.

  Куценко зазначив, що на даному етапі відбувається розслідування чотирьох кримінальних проваджень, де фігурує Парасюк.

  "Розслідування ведуться достатньо активно, і будуть проведені в стислі терміни. Поки розслідування фактові. Як тільки будуть підстави підозрювати Парасюка, тоді настане законодавчий ступор, пов'язаний із його депутатською недоторканністю", – пояснив помічник прокурора.

  Також Куценко додав, що як тільки працівники ГПУ зможуть говорити про наявність підстав для підозри Парасюка, тоді з'являться підстави для подання.

  Крім того, прокурор повідомив, що у справі про побиття Парасюком представника СБУ Василя Пісного на засіданні антикорупційного комітету у ГПУ чекають на висновок експертизи.

  "Ми чекаємо на висновок експертизи, яка має визначити, якого типу пошкодження наніс Парасюк – середньої чи легкої тяжкості", – наголосив Куценко.

  Помічник прокурора уточнив, що наразі слідство триває за ч.2 статті 345 Кримінального кодексу. Стаття передбачає до 5 років обмеження чи позбавлення волі.

  Нагадаємо, раніше на засіданні антикорупційного комітету Парасюк ударив ногою в голову заступника начальника головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ Василя Пісного.

  Теги : ГПУ недоторканність кримінальне провадження Парасюк Владислав Куценко Василь Пісний
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів