З'явилась інформація, що знайдено тіло президента банку "Аркада"

  23 Вересня, 2015 12:08
  Причини смерті банкіра з'ясовуються.
  Головний офіс банку
  Фото з відкритих джерел
  Головний офіс банку "Аркада" у Києві

  Знайдений мертвим президент київського банку "Аркада" Сергій Сущев.

  Тіло знайшли у селі Раковець за 20 км від Львова.

  Він зник безвісти у Львові 18 вересня. Біля села 20 вересня знайшли обгорілий автомобіль банкіра.

  Водночас через деякий час з'явилась інформація, що тіло Сущева ще не знайдено. Начальник відділу зв'язків з громадськістю ГУ МВС України у Львівській області Світлана Добровольська заявила, що "повідомлення в ЗМІ про начебто знайдене обгоріле тіло зниклого на Львівщині  президента ПАТ АКБ "Аркада" Сергія Сущева є фейком".

  Довідка: банк "Аркада" був створений для обслуговування інтересів "Київміськбуду". Найбільшими акціонерами банку є його багаторічний голова правління Костянтин Паливода (26%) та покійний Володимир Поляченко (12%), який очолював "Київміськбуд".

  Разом з тим, двом громадянам Кіпру - Христакісу Коннарісу та Панікосу Сімеоу - належить по 9,9% акцій "Аркади". Вони володіють кіпрським офшором Sykon Holdings Ltd, який є засновником іншого кіпрського офшору "Brayhood Limited", який є засновником ТОВ "Інвестиції у майбутнє", що і є акціонером банку.

  Також 9,9% банку "Аркада" опосередковано належить Еріку Ванагельсу - латвійському бомжу, на якого записані сотні офшорних фірм, у тому числі і компанії, які були постачальниками першої "вишки Бойко".

  Директором ТОВ "Інвестиції в майбутнє" і був Сергій Сущев.

  Sykon Holdings Ltd є власником ще однієї кіпрської фірми - Magavenia Investments, яка в свою чергу є засновником ТОВ "Актив капітал груп". Директором цієї фірми є Анатолій Ставицький, батько біглого міністра енергетики Едуарда Ставицького. На фірму записано маєток у Києві на вул. Дубенська, 14 (біля Ботанічного саду).

  Теги : Львівська область львівські новини банк аркада сергій сущев
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів