Знайдено оригінал підробленого листа Мін’юсту, що дає "люстраційну індульгенцію"

  21 Квiтня, 2015 21:39
  За допомогою цього листа посадовець Головного управління Державної фіскальної служби у Києві намагалася уникнути люстрації.

  Розпочато кримінальне провадження за фактом підроблення листа Міністерства юстиції України про нібито незастосування санкцій Закону України "Про очищення влади" до заступника начальника Головного управління Державної фіскальної служби Києва Ганни Ігнатенко.

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

  Слідством встановлено, що Ганна Ігнатенко, будучи заступником начальника ДФС м. Києва, використовувала своє службове становище для реєстрації в ДФС Києва цього листа Мін’юсту як вхідну пошту, скоївши правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 358 Кримінального кодексу України (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів).

  Крім того, для визначення, ким й на якому обладнанні був виготовлений фальшивий лист Мін’юсту, проведено низку обшуків у службових кабінетах та за місцем проживання можливих співучасників злочину.

  Зокрема, обшуки були проведені у шести посадовців ГУ ДФС м. Києва та Мін’юсту України.

  У ході обшуку у Ганни Ігнатенко слідчі виявили оригінал підробленого листа № І-2687 від 13.02.2015 року.

  Як повідомлялося, правоохоронці провели обшук у голови департаменту з питань люстрації Тетяни Козаченко. У МВС пояснили, що Козаченко є свідком у справі про підроблений лист Мін’юсту.

  Теги : обшук люстрація Мін’юст
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів