Зловживання в НАУ оцінили у 298 млн гривень

  8 Вересня, 2015 11:56
  Міносвіти оприлюднило результати позапланового внутрішнього аудиту діяльності університету.
  Фото: nau.edu.ua

  Міністерство освіти і науки оцінило зловживання в Національному авіаційному університеті на близько 298 млн гривень.

  Як повідомили в прес-службі відомства, зловживання на рівні посадовців НАУ були виявлені в результаті проведення позапланового внутрішнього аудиту за період діяльності університету з 1 січня 2008 року до 1 липня 2015 року (за ректорства Миколи Кулика).

  Так, виявлені порушення призвели до матеріальних втрат на загальну суму 115 751,71 тис. грн, фінансових ризиків із можливих матеріальних втрат на суму 115 388,06 тис. грн. та неефективного використання бюджетних коштів на суму 66 959,20 тис. грн.

  Окрім того, в НАУ також мають місце службова бездіяльність відповідальних осіб, незабезпечення відшкодування матеріального збитку від втрати матеріальних активів та дії посадовців, які призвели або можуть призвести до ризиків втрати матеріальних активів.

  Перевірка також показала, що в НАУ з порушеннями закону здійснили закупівлю за держкошти літаків на суму понад 30 млн гривень, застосувавши неконкурентну процедуру закупівлі у одного учасника (австрійської компанії). Крім того, літаки з моменту поставки у 2012 році весь час використовувались не за призначенням.

  Таким чином, аудиторська група надала негативний висновок про діяльність даного навчального закладу. Як повідомляється, результати аудиту будуть офіційно передані МВС, СБУ та Генпрокуратурі.

  Нагадаємо, міністр освіти Квіт позвільняв усіх працівників внутрішнього аудиту Міносвіти через виявлені корупційні схеми в НАУ, після чого там було призначене нове керівництво. Також були звільнені 5 проректорів

  Теги : корупція Міносвіти зловживання НАУ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів