Зі знижкою до 50%: Южаніна озвучила пропозиції щодо розмитнення авто на єврономерах

  7 Листопада, 2018 10:57
  У перші 30 днів після вступу закону в силу надавати водіям знижку в 50% на розмитнення авто на єврономерах, а наступні 30 днів – 25%.

  Глава комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна запропонувала встановити терміни для пільгового розмитнення автомобілів, які були ввезені в Україну.

  Пропозиції Южаніної було озвучено під час обговорення законопроектів 8487 і 8488, метою яких є зниження ставки розмитнення на ввезення іноземних авто і рішення проблем для машин з єврономерами, повідомив співзасновник громадської спілки "Доступне авто" Михайло Катрук на Facebook.

  Відповідно до пропозицій глави комітету Ради, в перші 30 днів після вступу закону в силу надавати водіям знижку в 50% на розмитнення авто на єврономерах, а наступні 30 днів – 25%.

  У разі узгодження знижка буде стосуватися саме акцизу на розмитнення авто на єврономерах. Крім того, всі сплачені податки за цей період повинні надійти до Пенсійного фонду.

  "Формула розмитнення без змін, як в першому читанні. Для авто старше 15 років вважати вік – 15", – зазначив співзасновник "Доступне авто".

  Раніше повідомлялося, що в Києві біля будівлі Верховної Ради вже зібралися сотні автомобілів на єврономерах.

  Теги : Верховна Рада Ніна Южаніна єврономери
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів