Журналістку, яка поставила неприємне запитання Порошенку, звільнили з роботи

  12 Листопада, 2018 18:15
  Раніше журналістка запитала у чинного президента, як йому вдається жити добре, коли все навколо погано.

  Журналістку Марину Барановську, яка запитала у чинного президента Петра Порошенка, як це бути президентом-олігархом в країні, де люди ледь виживають, звільнили з видання "Детектор медіа". Про це Барановська повідомила в Facebook.

  "В кінці цього вересня мене звільнили з "Детектора медіа". Точніше зі мною в односторонньому порядку розірвали трудовий договір, як це дозволено законом, якщо ти – ФОП (а я співпрацювала з цією редакцією саме як ФОП)", – повідомила вона.

  За її словами, з вересня минулого року вона працювала в "Детектор медіа" редактором і журналістом "Відеотеки".

  "На запрошення Наталії Лігачової я прийшла розвивати оновлений сайт "Відеотека", а взагалі працювала над цим проектом тривалий час – з 2010 року (з перервою на 2 роки)", – пише журналістка.

  Барановська зазначає, що до її роботи не було претензій до того часу, поки вона не задала своє знамените запитання Порошенку в кінці лютого 2018 року. Після цього вона повідомляє, що ставлення керівника "Детектор медіа" до моєї роботи і до мене особисто змінилося радикально і різко".

  "Я шукаю роботу в ЗМІ. І поки безрезультатно. Можливо, хтось із вас може допомогти мені порадою або рекомендацією. Буду дуже вдячна за будь-яку допомогу", – резюмувала журналістка.

  Раніше Барановська задала на прес-конференції Порошенка запитання: "Як так виходить, що в країні все погано, а у вас добре? У чому ваш секрет?"

  Також журналістка запитала, як воно – бути президентом-олігархом в країні, в якій люди виживають, а не живуть і перебувають на межі гуманітарної катастрофи.

  Теги : Петро Порошенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів