Житомиряни незадоволені місцевою владою

  10 Березня, 2016 13:47
  Мер Житомира та губернатор байдужі до проблем містян, які опинилися без роботи внаслідок рейдерського захоплення підприємства.
  Працівники Житомирської кондитерської фабрики
  Працівники Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ"

  Працівники Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ", які вже три місяці не працюють у результаті рейдерського захоплення підприємства, нарікають на місцеву владу.

  Зокрема, люди звинувачують мера Житомира Сергія Сухомлина та голову Житомирської ОДА Сергія Машковського в повній байдужості до їхніх проблем і до того, що простоює величезне бюджетоутворююче підприємство. Чиновники знають, що рейдери розкрадають фабрику та хочуть її збанкротити, однак кажуть, що нічого тут не можуть вдіяти.  "А що я можу зробити… Суди вирішать", каже Сухомлин. Ми самі знаємо, що суди вирішать, але ви як міська влада прийдіть, розкажіть людям, як воно, що воно там… Сухомлин сам каже, що ця фабрика працювати не буде: рейдери прийшли, покрутяться трохи, потім її розіб’ють, металолом вивезуть, гроші візьмуть та й усе. А там буде шось типу стоянки" – розповідає працівник кондитерської фабрики "ЖЛ".

  Люди підозрюють, що їхній мер "продався", адже він останнім часом ігнорує їхні запити.

  Як повідомлялось, окрім мера га губернатора, від людей тікають і народні депутати від Житомирщини. Вони не були готові до зустрічей зі звичайними робітниками та їх наболілими питаннями.

  Тим часом, захоплена рейдерами Житомирська кондитерська фабрика приходить у занепад, а законні власники досі не можуть домогтися в судах відновлення своїх прав. Читайте більше у розслідуванні "Битва за Житомирські ласощі": від 90-х до сьогодні"

  Теги : житомир рейдерське захоплення «ЖЛ» сергій сухомлин "Житомирські ласощі" рейдерство Житомирська кондитерська фабрика
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів