Житомирський суддя Тимошенко працює на рейдерів

  15 Сiчня, 2016 18:19
  Житомирський суддя Тимошенко виніс рішення на користь рейдерів, не чекаючи суду.

  У п’ятницю, 15 січня, суддею Житомирського господарського суду Тимошенком О.М. було ухвалено незаконне рішення на користь осіб, причетних до спроб реалізації схеми рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики ТДВ "ЖЛ".

  Про це заявляють юристи підприємства.

  За їх словами, йдеться про грубе порушення процесуальних строків, оскільки рішення по суду, який призначено на 18 січня, було винесено суддею Тимошенком  вже сьогодні, 15 січня.

  І це є дуже важливим фактом, бо рейдери, які в дебатах, на переговорах та у публічних виступах запевняють, що діють виключно у правовому полі, вдаються до сумнівних юридичних дій. Рішення суду виносяться за три дні до того, як він має розпочатись. Про яке дотримання юридичних норм в такому разі може йти мова?

  Крім того, було скасовано протокол зборів. Однак не той, який заявлявся в позові (№5 від 5.03.2011), а зовсім інший (№31 від 20.11.2010). Понад те, юристи ТДВ "ЖЛ" заявляють, що протоколу №5 від 5.03.2011 взагалі не існує. А рішенням суду скасовано протокол, необхідний рейдерам.

  Таким чином, представники "ЖЛ" не змогли належним чином представити інтереси свого підприємства на суді.

  Нагадаємо, після спроби захопити Житомирську кондитерську фабрику ТДВ "ЖЛ" за допомогою "тітушок" рейдери за покровительства високопосадовців розпочали новий етап судових тяжб з власниками підприємства.

  Теги : позов житомир Господарський суд «ЖЛ»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів