Житомирські нардепи тікають від людей. Відео

  3 Березня, 2016 17:50
  Люди, які опинились на вулиці в результаті рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики, не можуть домогтися хоч якихось відповідей від депутатів.
  Народний депутат Вадим Кривенко (
  Народний депутат Вадим Кривенко ("Народний Фронт") тікає від людей

  Житомирські нардепи-мажоритарники провели зустріч із членами громадської ради при Житомирській ОДА. Однак до зустрічей зі звичайними людьми та їх наболілими питаннями вони готові не були.

  Йдеться про нардепів від "Народного Фронту" Вадима Кривенка та Павла Дзюблика, яким хотіли задати питання працівники Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ". У результаті рейдерського захоплення люди опинилися на вулиці. І саме депутатів Кривенка і Дзюблика керівництво фабрики звинувачує в допомозі рейдерам та участі в організації захоплення підприємства.  Нардеп Кривенко спочатку просто втік від обурених працівників під крики "Ганьба", але потім, зупинений журналістами, таки був змушений поспілкуватися з людьми. Щоправда, він чесно визнав, що "не збирається піклуватися проблемами окремих громадян", хоч це і його виборці. А в найгучнішому скандалі його міста він нібито не компетентний і нічого про це не знає.

  Пізніше ж, не на камеру, Кривенко сказав, що не хоче втручатися і давати коментарі з цієї теми, бо добре знає Сергія Пашинського. Саме його керівництво фабрики звинувачує в організації рейдерського захоплення підприємства.

  У свою чергу, Павло Дзюблик на питання "чи брав він участь в організації рейдерського захоплення фабрики" заявив, що це неправда. Проте що людям робити зараз, він не відповів.

  Водночас, обурені люди підняли і питання статків своїх депутатів. Вадим Кривенко розповів, що живе лише на зарплату близько 6 тис. грн. і йому допомагає дружина (після чого він сам засміявся). У Дзюблика ж є свій будівельний бізнес, однак цікаво, що в 2014 році, коли він став депутатом Верховної Ради, його доходи зросли втричі.

  Як повідомлялось, керівництво фабрики "ЖЛ" звинувачувало цих двох депутатів у пособництві в рейдерській схемі Сергія Пашинського. Про це була подана заява в Національне антикорупційне бюро.

  Одним із підтверджених фактів є те, що зокрема Дзюблик і Кривенко разом із Пашинським свого часу лобіювали призначення "своєї людини" Олега Горая на посаду начальника житомирського управління юстиції.. Саме за його участі ТДВ "ЖЛ" пізніше незаконно видалили з реєстру юридичних осіб. До речі, у зв’язку з цим скандалом Горай уже подав у відставку.

  Окрім того відомо, що Дзюблик направляв депутатське звернення в Мін’юст, після чого всі держреєстратори Житомира були відсторонені у зв’язку зі службовою перевіркою, а юристи фабрики "ЖЛ" за рішенням суду не змогли відновити підприємство в реєстрі. 

  Теги : Відео сергій пашинський житомир Народний Фронт народні депутати «ЖЛ» "Житомирські ласощі" Житомирська кондитерська фабрика вадим кривенко Павло Дзюблик
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів