Житомирськi кондитери мiтингували проти Авакова і Петренка

  10 Лютого, 2016 16:24
  Люди, що залишились без засобів до існування, намагалися привернути увагу учасників спільного засідання МВС та Мін'юсту.

  Під час засідання спільної колегії МВС та Мін'юсту, яке відбулося у середу, 10 лютого, працівники Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" влаштували акцію під стінами Клубу Кабінету міністрів, де проходив захід. Про це повідомляє кореспондент UA1.

  Житомиряни приїхали до столиці, аби висловити вимогу щодо припинення рейдерського захоплення фабрики, яке триває вже понад два місяці. Майже дві тисячі осіб внаслідок протизаконної діяльності залишились без роботи та засобів до існування.

  Нагадаємо, керівництво кондфабрики "ЖЛ" вважає головним замовником реалізації рейдерської схеми народного депутата Сергія Пашинського ("Народний фронт"). Пособниками нардепа називають, зокрема очільника МВС Арсена Авакова та міністра юстиції Павла Петренка.

  Раніше працівники Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" зверталися до президента Порошенка з листом, у якому було викладено прохання посприяти вирішенню ситуації, що склалася навколо їхнього підприємства.

  Теги : МВС Арсен Аваков Мін’юст Павло Петренко сергій пашинський акції протесту засідання рейдерське захоплення «ЖЛ»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів