Житомирська поліція сприяє тітушкам

  2 Сiчня, 2016 21:23
  В Житомирі продовжується пограбування захопленої озброєними злочинцями кондитерської фабрики "ЖЛ".

  Озброєні "тітушки", які 30 грудня захопили житомирську кондитерську фабрику, продовжують утримувати територію підприємства та грабувати склад – наразі повністю розкрадають склад готової продукції, частина обладнання пошкоджена, інша - демонтується і вночі вивозиться з фабрики, передає кореспондент UA1.

  Водночас співробітники ДСО та поліції, які контролюють периметр підприємства і центральний вхід, ніяк не перешкоджають протиправним діям молодиків. Навпаки, поліцейські спілкуються з кураторами "тітушок" і по-приятельськи щось обговорюють. При цьому поліція не реагує на погрози життю та здоров’ю журналістів з боку невідомих з кримінальною зовнішністю, які намагаються уникнути фотографування.  Разом з тим, в адміністративному корпусі фабрики „ЖЛ” продовжує знаходитись керівництво підприємства. Через те, що злочинці відключили будівлю від електроенергії, опалення та води, люди перебувають в холодній будівлі за 19-градусного морозу надворі, та не можуть покинути приміщення - „тітушки” заблокували двері зовні.

  В той же час, співробітники ДСО перешкоджають працівникам фабрики приносити і передавати їжу та ліки заблокованим колегам: вони відштовхують жінок та літніх чоловіків від будівлі, пояснюючи свої протиправні дії тим, що „керівництво дало таку команду”.

  Зазначимо, що наразі власник фабрики Ігор Бойко також знаходиться всередині адмінбудівлі, а за розвитком ситуації пильно стежить посольство США, громадянином яких є Бойко.

  Наголосимо, що телефони керівництва області не відповідають. Також неможливо вийти на зв’язок з головою ОДА, мером Житомира, керівником  УМВС Житомирщини чи його замом та керівником місцевого управління СБУ.
  Теги : США СБУ поліція громадянство тітушки житомир Житомирська обл. поліцейські ДСО склад демонтаж «ЖЛ» ігор бойко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів