Жителі Воздвиженки протестують проти забудови "Укрбуду"

  30 Вересня, 2015 15:58
  Мешканці скаржаться на будівництво вночі, непередбачення забудовником паркінгів, додаткових виїздів та жодного соціального об’єкту.

  Сьогодні столичні жителі Воздвиженки розпочали безстрокову акцію протесту проти незаконної забудови державної будкорпорації "Укрбуд", перекривши рух будівельного транспорту по вул. Кожум’яцькій, 20, передає кореспондент UA1.

  За словами мешканців, забудова руйнує обличчя стародавнього Києва та може призвести до повторення Куренівської повені 1961 року.

  Активісти вимагають від КМДА зупинити будівництво 32 житлових будинків в урочищі Гончари-Кожум’яки, яке проводить держкомпанія "Укрбуд".

  За їх інформацією, забудовник уже порушив ряд норм чинного законодавства, а саме: перевищив допустиму висотність у цьому історичному районі; веде вирубку дерев без належних дозволів на території заповідника "Стародавній Київ"; незаконно веде будівництво після 23:00; не здійснює прибирання будівельного сміття по району; не збирається будувати паркінги, що призведе до перезавантаження  вулиць;  не передбачив додаткових виїздів; не передбачив жодного соціального об’єкту – садочку, школи, дитячого майданчика.

  Теги : Київ протест забудова воздвиженка укрбуд
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів