Житель Балаклії відсудив у Міноборони компенсацію за вибухи на складах

  8 Лютого, 2018 08:47
  Відомство Полторака мусить виплатити позивачу 250 тис. гривень.

  Житель Балаклії Харківської області Андрій Усатенко частково виграв позов до Міністерства оборони України про відшкодування збитків від вибухів на складах із боєприпасами у березні 2017 року.

  Про це повідомляє MediaPort.

  Як зазначається, через вибухи в Усатенка згоріли автомобіль та гараж, а також було пошкоджено квартиру. Матеріальні збитки позивач оцінив у 318 тис. гривень, моральні – в 300 тис. гривень. Ще 100 тис. гривень він хотів стягнути зі Служби безпеки України.

  Розглянувши позов, суд зобов’язав Міноборони відшкодувати Усатенку 242 тис. гривень матеріальних збитків, а суму компенсації моральної шкоди знизив до 10 тис. гривень.

  У відповідь на таке рішення в Міноборони заявили про намір подавати апеляційну скаргу, оскільки вважають, що відповідачем у справі має бути військова частина, в якій зберігалися боєприпаси. Усатенко, своєю чергою, планує оскаржити суму моральної компенсації.

  Нагадаємо, пожежа на арсеналі в Балаклії з подальшими вибухами боєприпасів почалася в ніч на 23 березня 2017 року. Через вибухи було евакуйовано близько 36 тис. мешканців міста і довколишніх сіл.

  Теги : Міноборони військові склади Балаклія склад боєприпасів
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів