Жебрівський пропонує ЦВК перенести вибори на Донбасі

  7 Серпня, 2015 20:05
  Він буде просити ЦВК визнати неможливим проведення місцевих виборів на Донеччині 25 жовтня.
  Фото з відкритих джерел

  Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський хоче просити ЦВК визнати неможливим проведення місцевих виборів 25 жовтня на території Донецької області.

  Про це він заявив в ефірі "5 каналу".

  За його словами, звернення про перенесення місцевих виборів на Донбасі на 2017 рік вже підготовлене та найближчим часом буде направлене до Центральної виборчої комісії. Жебрівський пояснив, що таким чином хоче домогтись припинення орієнтування при голосуванні на фінансово-промислові групи.

  "Сьогодні як скаже директор заводу, так і будуть голосувати... Коли я говорив про ініціативу 2017 року, я говорив про необхідність розбити економічну монополію фінансово-промислових груп, щоб люди свідомо обирали владу не для обслуговування їх інтересів, а для впровадження місцевого самоврядування" – заявив Жебрівський.

  У свою чергу, таку ініціативу Жебрівського прокоментував в ефірі "5 каналу" заступник голови ЦВК Андрій Магера. На його думку, місцеві вибори необхідно проводити в максимально можливій кількості населених пунктів Донецької і Луганської областей.

  Як повідомлялось, Рада призначила чергові місцеві вибори на 25 жовтня за винятком анексованого Росією Криму і тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

  Якщо на окремих підконтрольних Україні територіях Донбасу не можливо буде провести вибори, ЦВК повинна прийняти відповідну постанову і направити її в парламент, який ухвалить остаточне рішення.

  Теги : донецька область місцеві вибори цвк Жебрівський
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів