Землю, призначену бійцям АТО, незаконно продали – Москаль

  7 Лютого, 2016 15:37
  Голова Закарпатської ОДА заявляє, що виділену для бійців АТО землю в його області продали іншим людям.
  Фото з відкритих джерел

  Голова Закарпатської обласної держадміністрації Геннадій Москаль заявляє, що виділену для бійців АТО землю в його області продали іншим людям.

  "Оскільки земля знаходиться поза межами населених пунктів, її виділили не міські чи сільські ради, а управління Держгеокадастру. І коли учасники АТО прийшли оформляти документи, то виявили, що ділянки продані іншим особам. Причому за дуже дивною схемою: аферисти купили фруктові дерева, які ростуть на ділянці, а потім подали в Держгеокадастр документи, що хочуть приватизувати землю під цими деревами, які виступають об’єктами нерухомості! І Держгеокадастр дійсно визнає дерева об’єктами нерухомості, продає землю і вносить про це відомості в єдиний земельний кадастр. Це повний абсурд, але так зроблено", – йдеться в заяві.

  Разом з тим, за словами Москаля, "працівник Держгеокадастру, який провів цю оборудку, втік на лікарняний, але його немає ні в лікарні, ні вдома".

  Він наголошує: "Люди ходять скаржитися в ОДА. Я цілком поділяю їхнє обурення, але вплинути безпосередньо на Держгеокадастр не можу, оскільки він напряму підпорядковується Києву".

  Крім того, за словами голови ОДА, це далеко не єдина афера із землею на Закарпатті: "За такою ж схемою приватизували величезні виноградники у Виноградівському районі, визнавши об’єктами нерухомості виноградні кущі. А у Воловецькому районі (де взагалі безземелля, одні лише гори) купу землі поза межами сіл віддали "лівим" студентам із Львівської та Івано-Франківської областей. Усе воно тільки тепер починає спливати".

  Нагадаємо, на Донеччині чиновника Держгеокадастру затримали за хабар.

  Теги : Москаль землі Держгеокадастр закарпаття бійці АТО
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів