Зеленський заперечив, що має бізнес в Росії

  18 Сiчня, 2019 13:41
  За словами Зеленського, він та його команда працюють і працюватимуть виключно в Україні.

  Шоумен Володимир Зеленський, який заявив про намір балотуватися в президенти України, наголосив, що ні він, ні студія "Квартал 95" не ведуть бізнес у Росії, а журналістам різко відповів, бо на нього "різко вискочили".

  Відповідне відеозвернення він опублікував у своєму Instagram.

  "Перше, я хочу пояснити ситуацію, пов'язану з журналістами програми "Схеми". На мене різко вискочили – я різко відреагував. Хлопці, наступного разу будь ласка не ховайтеся, приходьте, відповім на будь-які запитання. Прошу пробачення, на всяк випадок", – заявив Зеленський.

  За його словами, ні він, ні студія "Квартал 95" не працюють в РФ "після того, що Росія зробила з Україною".

  Він також додав, що не їздить на територію сусідньої держави, бо там на нього завели кримінальну справу через те, що він і команда "Квартал 95" допомагали українській армії фінансами.

  "У нашої компанії справді багато різноманітних прав. Ми торгуємо з 21 країною за кордоном і всіма країнами СНД. Ми торгуємо інтелектуальними правами, це наші формати, це наші ідеї, це наші сценарії", – сказав Зеленський.

  Він також зазначив, що гроші від цього надходять на різні західні компанії, але потім повертаються в Україну і витрачаються в Україні.

  Шоумен наголосив, що він і його команда працюють і працюватимуть виключно в Україні.

  Нагадаємо, раніше журналісти програми "Схеми" повідомили, що шоумен Володимир Зеленський має бізнес в Росії попри запевнення про його закриття у 2014 році.

  Теги : Росія 95 квартал Володимир Зеленський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів