Зеленський має бізнес в Росії, незважаючи на заяви про його закриття – ЗМІ

  18 Сiчня, 2019 07:54
  За словами самого Зеленського, останній фільм "95 квартал" зробив із російськими колегами у 2012 році.

  Шоумен Володимир Зеленський, який раніше публічно заявив про намір балотуватися в президенти України, має бізнес в Росії попри запевнення про його закриття у 2014 році.

  Про це повідомляється у розслідуванні програми "Схеми".

  Журналісти виявили три російські компанії, які займаються виробництвом кіно-, відеофільмів і телевізійних програм: "Вайсберг Пикчерс", "Платинумфильм" і "Грин Филмс". Кіпрська компанія Green Family LTD є засновником їх усіх.

  Крім того, Green Family LTD – співзасновниця ТОВ "Квартал 95" в Україні. Кінцевими бенефіціарами кіпрської компанії вказані Володимир Зеленський, його бізнес-партнери Андрій Яковлєв, Борис і Сергій Шефіри і соратник Ігоря Коломойського Тімур Міндіч.

  Журналісти проаналізували фінансову звітність цих російських компаній і виявили, що всі вони продовжують працювати. Найуспішніша серед них – "Грин Филмс".

  "За даними Федеральної служби державної статистики, у 2014 році розмір грошових надходжень на рахунки "Грин Филмс" склав більше 340 млн рублів. У 2015-му – близько 208 млн, у 2016-му – трохи більше ніж 123 млн рублів", – йдеться у розслідуванні.

  У 2017 році надходження "Грин Филмс" зросли до майже 180 млн, зокрема, від оренди, роялті, ліцензійних платежів – близько 143 млн рублів.

  Всього з 2014 по 2017 роки надходження на рахунки цієї кінокомпанії Зеленського та партнерів у РФ склали близько 13 млн доларів або більше ніж 350 млн гривень за нинішнім курсом.

  "За даними реєстру прокатних посвідчень кінострічок у РФ, "Грин Филмс" продовжила продюсувати кінострічки у Росії після початку воєнної агресії у 2014 році. Йдеться про фільми "8 нових побачень" (2014 рік), "Між нами дівчатами" (2015 рік), "Петля Нестерова" (2015 рік), "8 найкращих побачень" (2016 рік)", – виявили журналісти.

  Крім того, стало відомо, що фірма "Грин Филмс", якою Зеленський володіє через кіпрську компанію, перемогла у конкурсі на отримання часткового фінансування виробництва кінострічки з російського бюджету.

  Однак у грудні 2018 року Зеленський в інтерв'ю Дмитру Гордону заявив, що останній фільм "95 квартал" зробив із російськими колегами у 2012 році.

  "Останній фільм, який ми робили з російськими колегами, значить, у 2012 році, а в ефір він виходив у 2014-му", – заявив Зеленський і додав, що "припинилося все за взаємною "симпатією".

  "У нас був офіс у Москві. Це все було до 14-го року. Ми закрили бізнес, який приносив дуже багато", – розповів він.

  Журналісти запитали у Зеленського про діяльність його кінобізнесу в Росії. На що він відповів: "Ну і працюйте з ними. Я з ними не працюю. Успіхів вам".

  Пізніше його прес-служба у письмовому коментарі заявила, що "... протягом багатьох років Володимир Зеленський будував міжнародний бізнес у галузі виробництва аудiовiзуального контенту, тому є і компанії, є і нерухомість, і інші активи, і не тільки в зазначених вами юрисдикціях; є і в Італії, і в Великій Британії тощо. …Студія "Квартал 95", усвідомлюючи ситуацію, сьогодні ніяких продуктів на території Російської Федерації не виробляє".  Нагадаємо, раніше шоумен і продюсер Володимир Зеленський, який оголосив про намір балотуватися в президенти України на виборах 2019 року, обіцяв оприлюднити свою передвиборчу програму після реєстрації документів у Центральній виборчій комісії.

  Теги : Росія бізнес 95 квартал Володимир Зеленський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів