Збірна України в Одесі здолала Кіпр

24 Березня, 2016 23:17
    Українцям вдалося забити лише один м'яч.

В Одесі у контрольному матчі збірна України з рахунком 1:0 змогла здолати команду Кіпру.

У першому таймі Україна з перших хвилин заволоділа ігровою перевагою та постійно атакувала ворота суперника. Єдиний в матчі гол вдалося забити на 41-й хвилині. Руслан Ротань небезпечно подав зі штрафного, і форвард Роман Зозуля пробив по воротах. Воротар кіпріотів парирував м'яч, але не зміг втримати його в руках. На добиванні найпершим був півзахисник Тарас Степаненко – 1:0.

У другому таймі головний тренер України Михайло Фоменко кардинально змінив стартовий склад. З новими гравцями національна команда виглядала менш впевнено і давала Кіпру шанс зрівняти рахунок, але гості не скористались моментами.

Україна: 1. Бойко, 17. Федецький, 5. Кучер, 13. Шевчук (до 81'), 6. Степаненко (до 72'), 8. Зозуля (до 64'), 18. Путівцев, 19. Гармаш (до 46'), 9. Гусєв О. (до 46'), 7. Ярмоленко, 14. Ротань (до 46')
    Заміни: 25. Малишев (з 46'), 21. Петряк (з 46'), 24. Коваленко Вик. (з 46'), 22. Кравець (з 64'), 4. Тимощук (з 72'), 2. Каменюка (з 81')
    Запасні: 12. П'ятов, 23. Шевченко Н., 20. Селін, 16. Сидорчук, 11. Караваєв, 15. Будковський

Кіпр: 12. Панайі, 5. Деметріу, 19. Лайфіс, 2. Досса Жуніор, 10. Хараламбідес (до 77'), 11. Александру, 13. Макрідіс, 14. Лабан (до 81'), 17. Ефрем (до 58'), 18. Артіматас (до 89'), 9. Мітідіс (до 70')
    Заміни: 21. Макріс (з 58'), 8. Сотириу (з 70'), 6. Енглезу (з 77'), 15. Киріаку (з 81'), 23. Ніколау (з 89')
    Запасні: 1. Георгаллідес, 22. Міхаїл, 4. Меркіс, 16. Христофору, 7. Экономідес, 20. Кастанос