Завтра по Україні відкриються 100 центрів надання безкоштовної правової допомоги

  30 Червня, 2015 16:09
  Проект організований Мін’юстом спільно з урядом Канади, який виділив на реалізацію близько 9 млн канадських доларів.

  Міністерство юстиції України за підтримки канадського уряду відкриє 1 липня 100 центрів надання безкоштовної правової допомоги по всій Україні.

  Про це повідомила перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова під час круглого столу "Безоплатна правова допомога - захист індивідуальних прав".

  За її словами, уряд Канади виділив на реалізацію цього проекту близько 9 млн канадських доларів. Символічним є і те, що день відкриття центрів – 1 липня – є також днем Канади.

  Севостьянова зазначила, що в кожному регіоні відкриють від 3 до 7 правових центрів. До роботи у всіх центрах будуть залучені 5 тисяч адвокатів, які були обрані за відкритим конкурсом. Загалом це дасть можливість звернутися за безкоштовною правовою допомогою більше 8 мільйонам громадян.

  Перший заступник міністра юстиції також додала, що відкриті центри правової допомоги вже показали результат: починаючи з січня 2013 року, допомогою забезпечено 176 тис. українців. Завдяки роботі юристів із безкоштовних центрів було оголошено 250 виправдувальних вироків, а в двох тисячах справ було змінено кваліфікацію. 

  Теги : Канада Мін’юст правова допомога
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів