Завод-виробника "мінометів Пашинського" запідозрили у махінаціях з прицілами на 2,7 млн грн

  11 Сiчня, 2019 11:20
  Приціли могли бути несправними або ж не новими, адже завод одразу ж після придбання відправив їх на ремонт.

  Правоохоронці підозрюють посадовців ПАТ "Завод "Маяк" у зловживанні службовим становищем при отриманні від ТОВ "Радіоаптека" прицілів до мінометів без укладання договору, що заподіяло державі шкоди на суму 2,72 млн гривень.

  Про це пишуть Наші гроші з посиланням на ухвалу Оболонського райсуду Києва.

  Зазначається, що в червні 2018 року завод "Маяк" провів тендер на закупівлю МПМ-44М для мінометів за 2,72 млн гривень. Переможцем торгів стало ТОВ "Радіоаптека".

  Фірма здійснила поставку необхідних 23 прицілів, хоча відповідного договору з нею не було укладено, як і не було проведено оплату поставки. Натомість відповідні розрахунки здійснило дочірнє підприємство ВКП "Маяк-Сервіс" на користь ТОВ "Фірма Ренал".

  Після отримання прицілів завод направив їх на ремонт на ДП "Шепетівський ремонтний завод". На думку слідства, це може свідчити про постачання "Радіоаптекою" несправних або ж не нових прицілів.

  Водночас цю фірму, судячи із матеріалів слідства, співробітники столичної Служби безпеки України вважають фіктивною, бо вказаний за адресою реєстрації будинок узагалі фізично відсутній. Також у неї неактивний контактний телефон та відсутній сайт

  Як відомо, завод "Маяк" входить до концерну "Укроборонпром" і відомий виробництвом мінометів "Молот", від розривів якого з 2016 року загинуло 13 військовослужбовців.

  Можливі порушення у виробництві мінометів "Молот", перевіряла людина глави комітету ВР з нацбезпеки і оборони Сергія Пашинського. Сам нардеп від "Народного фронту", як відомо, є ініціатором виробництва "Молотів". 

  Слід зазначити, завод з березня 2018 року очолює Володимир Гаврилов – колишній чоловік та співмешканець Лідії Гаврилової, яка очолює Державну аудиторську службу України та є підозрюваною в незаконному збагаченні.

  Теги : сергій пашинський завод Маяк міномет "Молот"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів