Завдяки реформі пенсії в Україні зможуть успадковуватися

  6 Травня, 2015 09:25
  Після впровадження накопичувальної пенсійної системи гарантувати контроль і безпеку збереження коштів буде держава.

  Накопичувальна пенсійна система в Україні почне працювати у 2017 році і стане обов’язковою для громадян віком до 35 років, до неї будуть залучені близько 6 млн українців.

  Про це заявив міністр соціальної політики Павло Розенко, повідомляє ТСН.

  Розенко повідомив, що після впровадження накопичувальної пенсійної системи, саме держава гарантуватиме контроль і безпеку збереження коштів накопичувальної системи.

  На першому етапі реформа торкнеться 6 млн українців. Щомісяця на їхній особистий пенсійний рахунок надходитиме певна сума. Спочатку вона становитиме 2% від зарплати. Далі щороку відсоток зростатиме, поки не досягне 7% у 2022 році.

  При цьому загальна сума соціальних відрахувань від працівника і роботодавця не зміниться. Її просто розподілять на різні рахунки. Адже реформа передбачає й утримання пенсіонерів за традиційною солідарною системою.

  Крім того, голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний розповів, що всі накопичені пенсійні активи на персональному рахунку людини, котра помре до того, як зможе ними скористатися – вони будуть успадковуватися.

  Теги : пенсії пенсійна реформа Павло Розенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів