Затримано директора шахти "Краснолиманська". Робітники вийшли з протестом

  16 Жовтня, 2015 16:58
  Він керував шахтою рік. Зараз на шахті триває мітинг, люди хочуть їхати визволяти свого керівника.
  Костянтин Кисельов
  Фото з сайту підприємства
  Костянтин Кисельов

  СБУ затримала генерального директора держпідприємства "Вугільна компанія "Краснолиманська" Костянтина Кисельова.

  Згідно з повідомленнями на сайті підприємства, Кисельова було затримано біля власного будинку. При затриманні були присутні не тільки силовики, а й незрозумілі особи у балаклавах.

  Одразу ж після затримання представники СБУ та прокуратури почали обшук на підприємстві. Але після спілкування з адміністрацією шахти, СБУшники покинули її територію, залишивши тільки слідчого прокуратури.

  Тим часом працівники "Краснолиманської" вийшли на мітинг, вимагаючи повернути свого керівника.  На сайті компанії вказано, що Кисельова викрали. Водій директора підтвердив, що Кисельов перед затриманням демонстрував йому підозру з боку силовиків. У тексті документа говорилось, що Кисельов завдав збитків підприємству.

  Зараз, за словами водія, Кисельов знаходиться у Краматорську.

  Водночас, на сайті СБУ повідомлення про затримання немає.

  Раніше ДП "Вугільна компанія "Краснолиманська" контролював Сергій Кузяра, якого пов'язують з Олександром Януковичем. Держпідприємство мало договір про спільну діяльність з підприємством Кузяри ТОВ "Краснолиманське".

  У вересні 2014 року Жовтневий районний суд Дніпропетровська поновив звільненого за три роки до цього директора держпідприємства Костянтина Кисельова. Він за допомогою бійців батальйону "Дніпро-1" почав керувати підприємством. Однак судове рішення щодо Кисельова скасували на апеляції. Незважаючи на це, Кисельов продовжував керувати шахтою.

  Теги : СБУ краснолиманська костянтин кисельов
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів