Затримано 8 посадовців ДМС, які заробляли на виготовленні біометрики

  8 Лютого, 2018 22:14
  Чиновники організували компанію з видачі біометричних паспортів.

  Національна поліція затримала 8 чиновників Державної міграційної служби Києва та Черкаської області, які заробляли на виготовленні біометричних паспортів.

  Про це повідомила прес-служба Національної поліції.

  "Викриті службовці... у змові з приватними фірмами створили корупційну мережу, пов’язану з видачею біометричних паспортів", – йдеться в повідомленні.

  Наразі відомо, що затримані посадовці надавали клієнтам приватної фірми можливість отримати біометричний паспорт в обхід електронної черги, але за завищеною вартістю.

  Виготовлення документів за 22 робочих дні коштувало 3 тисячі гривень, а за 1-2 робочих дні – 11 тисяч гривень. Через це службовці ДМС штучно створили великі черги.

  За інформацією поліції, бюджет країни втратив сотні тисяч гривень на замовленні біометричних паспортів.

  Під час обшуків у службових кабінетах, за місцем мешкання посадовців ДМС, та за адресами розташування викритих підприємств, було вилучено доказову документацію, чорну бухгалтерію та грошові кошти, отримані внаслідок злочинної діяльності.

  Зазначається, що завдяки корупційній діяльності начальник одного з відділів ДМС Києва менше ніж за рік придбав автомобіль преміум-класу.

  Теги : корупція біометричні паспорти Державна міграційна служба
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів