Затриманий заступник мера Тернополя

  19 Травня, 2015 18:32
  Була застосована сила й до самого мера Тернополя. Після затримання хабарника в підвалі приміщення міськради почалася пожажа.

  Генеральна прокуратура та МВС викрили заступника Тернопільського міського голови, депутата Тернопільської облради Володимира Камінського.

  Камінський систематично вимагав та одержував хабарі за вирішення питань про надання земельних ділянок у Тернополі, повідомляє прес-служба ГПУ.

  Під час обшуку виявлені кошти на 135 тис. грн. Це частина суми, яку він отримав від одного з громадян.

  В цілому, за даними ГПУ, Камінський отримав хабарів на загальну суму 217 тис. грн.

  Чиновнику може загрожувати позбавлення волі до 10 років з конфіскацією майна та позбавленням права займати відповідні посади.

  Цікаво, що після затримання Камінського в приміщенні міської ради почалася пожежа. Про це у Facebook повідомив колишній співробітник міськради Ігор Гирчак.

  "Камінського силою посадили в мікроавтобус і вивезли в невідомому напрямку. При цьому співробітники міліції застосували силу до міського голови С. Надала та депутата обласної ради В. Стаюри", - написав Гирчак.

  Через п'ять хвилин він повідомив про початок пожежі у підвалі міськради.

  "У підвалі міської ради пожежа... Що загорілося, звичайно, скажуть експерти. Не буду нікого захищати, але виглядає це все зсередини, як банальна заказуха", - зазначив Гирчак.

  Теги : хабар Тернопіль володимир камінський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів