Зарплати всім держслужбовцям підвищили на 25% з 1 грудня

  14 Грудня, 2015 17:54
  Крім того, відповідною постановою уряду передбачено підвищення посадових окладів працівників бюджетної сфери - в середньому на 10%.
  Фото з відкритих джерел

  Підвищення посадових окладів  на 25% передбачене по всій сітці державних службовців.

  Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

  "Із 1 грудня 2015 року підвищення посадових окладів на 25% відбувається по всій сітці державних службовців. Крім того, враховуючи підвищення мінімальних соціальних стандартів з 1 вересня 2015 року, підвищення окладів для працівників бюджетної сфери також становитиме у цьому році 25%" – зазначили у повідомленні.

  Зазначеною постановою передбачено також підвищення посадових окладів працівників бюджетної сфери, зокрема, лікарів та вчителів, в середньому на 10%, що загалом, враховуючи підвищення мінімальних соціальних стандартів з 1 вересня 2015 року, становитиме близько 25%.

  Наголошується, що підвищення посадових окладів здійснюється за рахунок включення до них сум індексацій, зменшення доплат, надбавок. Воно здійснюється в межах коштів, передбачених в кошторисах на оплату праці працівників відповідних органів.

  Також постановою у зв’язку з індексацією здійснюється упорядкування посадових окладів, що визначаються у відсотках до посадового окладу Прем’єр-міністра - усіх керівників та їх заступників в органах державної влади, в тому числі Президента.

  Таким чином підвищення посадових окладів відбувається по всій сітці держслужби від спеціаліста І категорії до Прем’єра.

  У прес-службі Кабміну наголосили, що посадові оклади не підвищувалися з 2008 року.

  Як відомо, посадовий оклад Віце-прем’єр-міністра України, Віце-прем’єр-міністра України – Міністра культури України, Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України та Міністра Кабінету Міністрів України становив 6 109 гривень. Після відповідних відрахувань виплата становила 4 784,59 гривень.

  Згідно з постановою Уряду № 1013, із 1 грудня 2015 року їх посадовий оклад становитиме 7 636 гривень. Після відповідних відрахувань виплата становитиме 5 980,13 гривень.

  Посадовий оклад Прем’єр-міністра України до 1 грудня 2015 року нараховувався у розмірі 6 640 гривень. Після відповідних відрахувань виплата становила 5 704,76 гривень.

  Згідно з постановою Уряду № 1013, із 1 грудня 2015 року посадовий оклад Прем’єр-міністра України становить 8 300 грн. Після відповідних відрахувань виплата становитиме 6 500,14 гривень.

  У 2015 році прем’єру, віце-прем’єру, Віце-прем’єру– міністру культури, Віце-прем’єру– Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Міністру Кабінету Міністрів премії і матеріальна допомога не нараховувалися та не виплачувалися.

  Теги : зарплата держслужбовці Кабмін бюджетники
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів