Запорізький посадовець-сепаратист три роки отримував гроші з бюджету

  21 Червня, 2016 15:33
  За часів Януковича Віктор Закальский, який очолює одне з управлінь Запорізької міськради, розпоряджався бюджетними грошима як керівник фейкової ветеранської організації.
  Віктор Закальський
  Віктор Закальський

  Запорізький посадовець-сепаратист протягом трьох років за часів Януковича отримував гроші з бюджету як керівник громадської організації.

  Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

  Віктор Закальський, який є начальником Запорізького міського управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту, відомий також як голова громадської організації "Міська асоціація організацій ветеранів війни та військової служби". 

  У 2011-2013 роках організації планувалось виділити 64,5 тис. грн згідно бюджетної програми "Фінансова підтримка громадських організацій ветеранів та інвалідів міста Запоріжжя на 2011-2013 роки".

  Інформація про це міститься у пояснювальній записці до програми.

  Цікаво, що згадок у ЗМІ про організацію Закальського практично немає. Лише на початку 2011 року у місцевій пресі йшлося про те, що асоціацію було створено в інтересах місцевого "регіонала" Володимира Кальцева - аби той мав видимість підтримки на виборах з боку ветеранів.

  Зазначимо, що прокуратура підозрює Закальського у розкраданні понад 6 млн грн

  Він відомий також як переконаний прибічник проросійської ідеології. Зокрема, Закальскій "лайкав" в мережі "Однокласники" проросійські вірші про "галицьких карателів" і пости про "укровояк" із товариства "Антимайдан". 

  Теги : люстрація Запоріжжя ветерани
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів