Залізниця переходить на особливий режим роботи через воєнний стан

  27 Листопада, 2018 12:44
  У зв’язку із оголошенням воєнного стану в Україні буде посилено охорону вокзалів та аеропортів.

  Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що у зв’язку із запровадженням воєнного стану в 10 областях Україна запроваджує додаткові заходи із забезпечення охорони і оборони об’єктів інфраструктури.

  Про це передає прес-служба відомства.

  Так, Омелян доручив посилити охорону й оборону вокзалів, залізничних станцій, аеропортів, портів та інших об’єктів інфраструктури.

  За словами міністра, вводиться також особливий режим роботи залізничного транспорту. Він передбачає забезпечення пропускної спроможності мережі й рухомого складу для потреб оборони в основних напрямках, визначених Генштабом Збройних сил України.

  Пріоритетність під час призначення поїздів визначатиметься необхідністю здійснення перевезень в умовах воєнного періоду, за рішеннями військового командування

  "Ми плануємо за швейцарським зразком запровадити активну участь співробітників сфери транспорту у територіальній обороні. В кожного напоготові повинен бути "тривожний рюкзак" з триденним запасом всього найнеобхіднішого та чітке розуміння його дій у разі атаки ворога", – наголосив Омелян.

  Керівництво Міністерства інфраструктури також планує провести найближчим часом польові військові навчання й поширити цю практику серед усіх співробітників.

  Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада на позачерговому засіданні затвердила указ президента Петра Порошенка "Про введення воєнного стану в Україні". 

  Перед голосуванням за закон зазначалося, що йдеться про запровадження воєнного стану з 9 години 28 листопада 2018 року строком на 30 діб до 9 години 27 грудня 2018 року.

  Однак у газеті "Урядовий кур’єр" від 27 листопада опубліковано указ президента Петра Порошенка про введення воєнного стану на 60 діб з 14:00 26 листопада.

  Теги : воєнний стан укрзалізниця Мінінфраструктури Омелян
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів