З судді, який погрожував пістолетом даішникам, знято одну статтю

  4 Сiчня, 2016 19:00
  Потерпілий у кримінальному провадженні вирішив відмовитися від обвинувачення.

  Подільський районний суд Києва зняв обвинувачення у погрозі вбивством з судді Макарівського райсуду Київської області Владислава Оберемка, який, будучи п’яним, погрожував даішникам пістолетом.

  Про це сказано у визначенні суду від 9 грудня, текст якого мають "Українські новини".

  Встановлено, що вночі 28 лютого 2015 року інспектори ДАІ після нетривалої гонитви зупинили автомобіль BMW Х5, за кермом якого був суддя Оберемко, для перевірки документів.

  Як з’ясувалося, суддя керував автівкою у стані алкогольного сп’яніння. Він відмовлявся виходити із машини, а також дістав пістолет моделі ПМ-Т, зняв його із запобіжника й направив на міліціонерів зі словами "Я тебе застрелю".

  Після цього Оберемко повідомив автоінспекторам, що є суддею і вони не мають права його затримувати, сів у машину й поїхав з місця злочину.

  Все це було зафіксоване на відеокамеру двома свідками, які прибули на місце події.

  Невдовзі судді було пред’явлено обвинувачення в хуліганстві, погрозі вбивством та погрозі щодо співробітника правоохоронних органів.

  У судовому засіданні постраждалий, який знімав події на відеокамеру, заявив клопотання про відмову від обвинувачення й попросив закрити кримінальне провадження.

  Прокурор та інші постраждалі виступили проти його задоволення. Однак суд задовольнив клопотання й закрив справу проти судді Оберемка, знявши з нього всі обвинувачення.

  Водночас прокуратура Києва наголошує, що обвинувачення у погрозі вбивством знято, оскільки один із потерпілих, що є цивільною особою, подав заяву про закриття кримінального провадження щодо судді Оберемка в частині пред’явленого приватного обвинувачення.

  Судовий розгляд за ч.1 ст. 345 (погроза щодо працівника правоохоронного органу) та ч.4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України триває. Наступне судове засідання призначене на 27 січня.

  Теги : кримінальне провадження даі суддя
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів