Законопроект про блокування сайтів без рішення суду - вже в Раді

  16 Травня, 2016 17:46
  Документ визначає межі відповідальності власників інтернет-порталів і хостерів за розміщення піратського контенту.

  Уряд зареєстрував у Верховній Раді законопроект, який встановлює механізм досудового блокування сайтів на основі заяви правовласника про наявність піратського контенту.

  Зазначається, що ініціатором документа виступив прем’єр Володимир Гройсман та Кабінет Міністрів.

  Так, законопроект визначає межі відповідальності власників інтернет-порталів і хостерів за розміщення піратського контенту.

  Документ дозволяє у разі виявлення інформації, що порушує авторське право, звернутися до власника веб-сайту із скаргою. Йому буде надано можливість протягом 24 годин видалити або унеможливити доступ до такої інформації.

  Також власник сайту повинен запобігати повторному розміщенню такого контенту.

  Якщо ж він не виконав вимоги заявника, правовласник має право звернутися до хостера, який зобов’язаний протягом 24 годи після отримання скарги, видалити або зробити неможливим доступ до публікації.

  Крім того, в документі встановлюється право власника авторських прав вимагати від власника сайту особисті дані користувача, який розмістив піратський контент.

  Законопроект також встановлює штрафи за не видалення інформації, що порушує авторські права - від 500 до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. За повторне порушення штраф коливатиметься в межах від 1 тисячі до 2 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  Теги : законопроект сайти блокування авторське право
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів