Захоплена Пашинським фабрика виробляє цукерки з небезпечної сировини

  14 Березня, 2019 14:20
  Житомирська кондитерська фабрика закупила велику кількість підробленого яєчного порошку.

  Житомирська кондитерська фабрика закупила у фіктивної фірми понад 8 тон небезпечної для здоров’я людей сировини – підробленого яєчного порошку. Про це йдеться в ухвалі Білоцерківського міськрайонного суду, що надає поліції дозвіл на обшук приміщень в Житомирі, якими користується ТОВ "Торговий дім "Житомирські ласощі".

  Слідчим відділом Білоцерківського ВП ГУ Нацполіції в ході досудового слідства встановлено, що ТОВ "Смак продакшн" займалося підробкою харчової сировини шляхом підміни складників небезпечними для життя та здоров’я людини хімічними сполуками. Реалізацією небезпечної продукції займалося ТОВ "Пріоритет Про".  

  У ході проведених обшуків поліцією було вилучено накладні па поставку понад 8 тон небезпечної сировини для ТОВ "Торговий дім "Житомирські ласощі", яке незаконно використовує потужності Житомирської кондитерської фабрики за адресою: місто Житомир, вул. Покровська, 67.

  Яєчний порошок використовують для виробництва печива та вафель. Судячи з великого об’єму поставленого на фабрику неякісного порошку, було вироблено понад 3000 тон небезпечних для життя та здоров’я печива та вафель. Особливу небезпеку така продукція становить для дітей – основних споживачів солодощів.

  Технолог фабрики повідомив інтернет-виданню UA1 про неодноразові спроби технологів цехів попередити теперішнє керівництво фабрики про небезпеку такої сировини для життя людей.

  "Але що можна пояснити бандитам? Вони просто захопили фабрику і зовсім нічого не розуміють у харчовому виробництві. Потруять людей – цим все і закінчиться", – переконаний технолог Житомирської кондфабрики.

  Територія та потужності Житомирської кондитерської фабрики з кінця 2015 року захоплено народним депутатом від "Народного фронту" Сергієм Пашинським. ТОВ "Торговий дім "Житомирські ласощі" – фірма, яка фігурує в ухвалі суду, зареєстровано за однією адресою (Київ, Боричів Тік, 35-В) з "Фортуна-Банк", що належить діловому партнеру Пашинського Сергію Тищенку.

  Директором ТОВ "Торговий дім "Житомирські ласощі" є Тетяна Нікітіч – співмешканка коростенського кримінального авторитета Олександра Кота, помічника Сергія Тищенка.

  Нагадаємо, напередодні 8 Березня медичних працівників Житомирської області привітали простроченими цукерками виробництва захопленої рейдерами нардепа Пашинського Житомирської кондфабрики з рекламою партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

  Теги : сергій пашинський житомир сергій тищенко Житомирська кондитерська фабрика Нацполіція Тетяна Нікітіч Олександр Кот
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів