Захист Мосійчука висунув нову вимогу суду

  8 Грудня, 2015 13:58
  Адвокати Мосійчука просять перекласти матеріали справи шифром Брайля для нового захисника нардепа.

  Печерський районний суд переніс розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу нардепу Радикальної партії Ігорю Мосійчуку, якого звинувачують у хабарництві, на 28 грудня.

  Таке рішення оголосила суддя Катерина Москаленко.

  Своє рішення вона обґрунтувала тим, що підозрюваний передав документи, в яких засвідчений факт перенесення ним 8 грудня операції, у зв’язку з чим він не може брати участь у засіданні.

  В той же час, до захисту нардепа приєднався новий адвокат - Володимир Турський, у зв’язку з чим захист поскаржився на те, що їхньому колезі не було вручено матеріали справи. Своєю чергою, прокурор Микола Наливайко відповів, що обвинувачення не зобов'язане вручати матеріали справи кожному захиснику.

  Крім того, захисники Мосійчука пояснили, що Турський є інвалідом першої групи по зору, а тому, щоб не обмежувати його в правах, попросили надати матеріали справи, перекладені шифром Брайля.

  До речі, сам Турський на засідання не з'явився.

  Своєю чергою, обвинувачення попросило суд дізнатися реальний стан здоров'я Мосійчука, оскільки у попередніх довідках ішлося, що він міг брати участь у відео-конференціях.

  Теги : ігор мосійчук адвокати печерський суд
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів